Individuální lekce Pilates

Individuální lekce Pilates je forma cvičení, která se zaměřuje na posílení svalů, zlepšení flexibility a celkovou stabilitu těla. Tato forma cvičení byla vyvinuta Josephem Pilatesem a je populární mezi lidmi, kteří hledají efektivní metodu pro zlepšení fyzické kondice. V našem studiu se setkáte s metodou Pilates Clinic Method

Individuální lekce Pilates má několik výhod:

  1. Personalizace: Instruktor Pilates věnuje pozornost vašim individuálním potřebám a cílům. Vytvoří cvičební plán, který je přesně přizpůsoben vašemu tělu a fitness úrovni.
  2. Korekce postavení: Instruktor vám může pomoci správně nastavit postavení těla a zamezit špatným návykům, které by mohly způsobit zranění.
  3. Intenzivní práce: Individuální lekce umožňuje soustředit se na specifické svalové skupiny nebo problémové oblasti těla. Můžete se zaměřit na posílení konkrétních svalů nebo zlepšení flexibility v určitých kloubech.
  4. Bezpečnost: Instruktor vás může monitorovat a zajistit, že provádíte cvičení správně, což snižuje riziko zranění.
  5. Motivace: Individuální lekce mohou poskytnout vyšší míru motivace a zodpovědnosti, protože máte instruktora, který vás povzbuzuje a sleduje vaše pokroky.
  6. Přizpůsobení změnám: Instruktor může reagovat na vaše aktuální potřeby a změny ve vašem těle a cvičebním programu.

Pokud máte zájem o individuální lekce Pilates, měli byste se vždy obrátit na certifikovaného instruktora Pilates, který provede diagnostiku a vytvoří Vám individuální plán. Následně Vás povede při vlastním cvičení. Individuální lekce u nás probíhají na strojích Pilates Reformer, Cadillac a Combo chair. Cvičení je určené jak pro začátečníky, kteří chtějí změnit své pohybové návyky, tak i pro sportovce, kteří si chtějí zlepšit kondici. Našimi klienty jsou i maminky před a po porodu a klienti vyhledávající postrehabilitační péči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *